top of page
  • Writer's pictureIwona Korga

Zadanie domowe klasa 12b z 6 października

W nawiązaniu do naszej lekcji o poezji okresu 1918-1939, wybierz ulubiona piosenkę, wypisz słowa, zobacz czy to jest poezja? Czy Twoja ulubiona piosenka ma ważne przesłanie? O czym mówi?

Pozdrawiam,

Iwona Korga

14 views

Recent Posts

See All

Porozmawiaj z Rodzicami, Babcią czy Dziadkiem aby dowiedzieć się jaka jest historia Twojej Rodziny związana z wydarzeniami II wojny światowej - okupacja niemiecka i sowiecka 1939-1945. Do zobaczenia w

Proszę przygotować opis wybranego Parku Narodowego w Polsce - położenie, ciekawostki, roślinność, zwierzęta, walory turystyczne. Proszę także zapoznać się z wykładem online dotyczącym życia i działaln

Proszę przygotować pisemnie rozkład dnia - tzn jakie czynności i działania składają sie na wasz zwykły dzień. Przypominam o konieczności złożenia aplikacji na legitymacje szkolne do końca listopada -

bottom of page