top of page
  • Małgorzata Skrodzki

Zadanie domowe dla klasy 1

Updated: Dec 21, 2022

Religia - proszę o wykonanie ćwiczenia na stronie 27. Jako pracę domową zadaję również odwiedzenie Szopki Betlejemskiej w wybranym przez siebie kościele :) Pomódlcie się przy żłóbku Pana Jezusa i wyślijcie mi swoje zdjęcie na tle szopki ;) Będę czekać na fotki :)


Język polski - nie zadaję na Święta pracy domowej. Można powtarzać poznane literki, ćwiczyć pisanie, jeśli pogoda zatrzyma Was w domu, ale jeśli zasypie Was śnieg - czego z całego serca Wam życzę - zadaję jako pracę domową ulepienie bałwana, wyjście na sanki i wojnę na śnieżki z mamą i tatą :))

Mówcie w domu po polsku, śpiewajcie kolędy, a jeśli oglądacie bajki - to wybierzcie te w polskim języku ;)

Życzę Wam pięknego świętowania i dobrego wypoczynku!

Ściskam klasę pierwszą i do zobaczenia za rok! ;)65 views
bottom of page