• Małgorzata Skrodzki

Zadanie domowe dla grupy A na 9 stycznia i dla grupy B na 16 stycznia.

Updated: Jan 7

Religia - zadanie 1 i 2 na stronie 31 oraz zadanie domowe na stronie 33.

Język polski - nauczyć się czytać tekst ze strony 47 - "Źrebak wujka Józia" oraz starannie uzupełnić ćwiczenia (białe) na stronach 44 i 45.

Proszę również o odsłuchanie nagrań "Drzewa życzeń", które wszystkim wysyłałam- będziemy uzupełniać lekturnik - proszę, aby dzieci przyniosły stronę z lekturnika, którą uzupełniały w domu - miały namalować głównego bohatera.

Proszę, aby dzieci zawsze przynosiły do szkoły zeszyty, foldery, kredki, zatemperowane ołówki i zdrowe drugie śniadanie.

Do zobaczenia na zajęciach! :)