• Małgorzata Skrodzki

Zadanie dla grupy A (z 6 marca)i dla grupy B (z 13 marca)

Na ostatnich zajęciach zaczęliśmy pracę z lekturą "Zaczarowana zagroda" Aliny i Czesława Centkiewiczów.

Dołączam lekturę w PDF, gdyby ktoś chciał w domu jeszcze raz przeczytać.

Zaczarowana-Zagroda
Download PDF • 13.32MB

Uzupełnialiśmy lekturniki, rozwiązywaliśmy quiz, dzieci jako wprowadzenie do lekcji oglądały też filmy edukacyjne o Antarktydzie - pracowaliśmy z mapą i globusem. Poznawaliśmy życie pingwinów. Proszę, żeby na następne zajęcia dzieci nie zapomniały złożonych z papieru pingwinków - będą nam potrzebne do dalszej pracy.

Jako zadanie domowe proszę o uzupełnienie liniatury z pingwinkiem Adeli (ćwiczenie pisowni liter)

Adeli - ćwiczenie literek
Download PDF • 397KB

oraz pokolorowanie mapki Antarktydy i zaznaczeniu zwierząt na mapce (połączyć rysunek z nazwą z ramki).

Antarktyda kolorowanka
Download PDF • 497KB

Do czytania dzieci mogą wybrać sobie dowolny tekst z czerwonej książki.

Religia - na katechezie mówiliśmy o przypowieści o siewcy. Dzieci zaznaczyły pracę domową - zadanie do tego tematu - przepraszam, ale pożyczyłam swoją książkę uczennicy i nie pmiętam strony :)