• Małgorzata Skrodzki

Zadania z 2 maja :)

Dziękuję za spotkanie na Zoom :)

Pięknie się na dzisiejsze zajęcia przygotowaliście - ubierając te piękne koszulki i trzymając w rękach flagi pokazaliście swój patriotyzm. Swoją postawą odpowiedzieliście dziś pozytywnie na nasze dzisiejsze pytanie "Czy mały Polak może być Wielkim Patriotą?". Brawo.


Zadanie z religii:

Przeczytajcie z Rodzicami rozdział 26 "Dobry Pasterz" na stronie 58 i zróbcie zadanie domowe ze strony 59.

Dołączam obiecany filmik i piosenkę ;)

Dobry Pasterz

Piosenka


Język polski:

Wysłałam na adresy emailowe Waszych Rodziców pakiet patriotyczny do zrobienia w wolnych chwilach :) Macie tam kolorowanki, ćwiczenie pisania po śladzie i inne fajne rzeczy :) Jak zawsze czekam na zdjęcia, jeśli będziecie chcieli się czymś ze mną podzielić :)


Ściskam Was mocno i czekam na fotki ;)67 views

Copyright © 2018 Ordon Enterprises LLC. Polska Szkoła Sobotnia przy Parafii Św. Cyryla i Metodego. All rights reserved.