• Aleksandra Korga

Zachęcamy do Udział w Projektach!

Projekt Numer 1:

Drodzy Rodzice i Kochane Dzieci, prosze o przygotowanie serduszek, laurek i kartek z napisami DZIĘKUJE, DZIĘKUJEMY .... Komu? To od Was zalezy komu chcecie podziękować w tak trudnym dla wszystkich czasie .... możemy podziękować Lekarzom, pielegniarkiom, strazakom, sąsiadom .... itp .... wszystkim, ktorzy pomagaja nam przetrwac ten ciezki czas. Zdjęcia laurek prosze wysłać Oli Kordze na telefon (347-724-5349) i ona przekaze to dalej ..... powstanie z tego Wspanialy Kolaz, ktory przygotujemy ku czci Wszystkim, ktorzy sa z nami w czasach coronovirusa.


Projekt Numer 2:

Bardzo serdecznie zapraszam Panstwa i Maluszki do projektu związanego z książkami. "Książki z naszej poleczki", to projekt którego celem jest rozbudzenie ciekawości literackiej. Maluszki moga słuchać książek czytanych przez rodziców, czytac same, wlaczyc Dziadków do wspólnego czytania .... Jeśli ktos chciałby przygotować teatrzyk, czy krotka inscenizacje na temat przeczytanej bajki, basni czy legendy, to tez bardzo serdecznie zachecam. Wszystkie zdjęcia, filmiki, czy teatrzyki prosze wysłać Magdzie Karmilowicz na email: karmilowicz.magdalena@gmail.com

40 views

Recent Posts

See All

Praca Domowa

Str 33-38 Pomoz rodzicom w porzadkach domowych https://www.youtube.com/watch?v=imoS6Wkr04w&app=desktop (Link do piosenki o porzadkach domowych)

Copyright © 2018 Ordon Enterprises LLC. Polska Szkoła Sobotnia przy Parafii Św. Cyryla i Metodego. All rights reserved.