top of page
  • Writer's pictureMagdalena Slaski

Z 14 października dla klasy 4a.

Religia- cwiczenie że str.17 oraz narysować drzewo genealogiczne swojej rodziny.

J. Polski - poćwiczyć czytanie ze strony 33 ( z czytanki).

Z gramatyki (z ćwiczeń) ćw .1 ze strony 21.

18 views

Recent Posts

See All

Religia, W nawiazaniu do lekcji na temat Adwentu, prosze odpowiedziec na pytania ze strony 24 podrecznika . J. polski, Z podrecznika - czytanki, 1] Prosze zapamietac znaczenie oraz pisownie slow z cwi

J.polski 1] Prosze napisac z jakimi kolorami kojarzy Ci sie jesien? 2} Z podrecznika - czytanki str.61, prosze nauczyc sie czytac legende " O stworzeniu Podhala". Uczniowie majacy problemy z czytaniem

Religia - prosze sie nauczyc odpowiedzi na pytania ze str,22 i 23 podrecznika. J. polski - prosze sie przygotowac do poprawkowego dyktanda ze strony 24 podrecznika -czytanki {cw.3}

bottom of page