• Małgorzata Skrodzki

Witam uczniów klasy 2 :)

Updated: Oct 12

Praca domowa będzie zawsze taka sama dla grupy A i grupy B :)

Zadanie domowe dla grupy A ( z 3 października) i dla grupy B ( z 10 października) :

* Nauczyć się pięknie czytać tekst "Noc" ze strony 39 (czerwone książki) - wszyscy uczniowie będą czytać na oceny :)

* Wyszukać w tekście "Noc" wszystkie wyrazy z si, ci, ni, zi , a następnie pięknie je przepisać do białych ćwiczeń na stronę 50.

* W niebieskich ćwiczeniach uzupełnialiśmy strony 40 i 41 - proszę aby dzieci, które zapomniały ćwiczeń do szkoły, uzupełniły te strony w domu.

Zaczęliśmy nasz projekt "Czytam z klasą lekturki spod chmurki"

Proszę pamiętać o przynoszeniu do szkoły wszystkich książek (czerwona, niebieska, biała), folderów, zeszytów, przyborów szkolnych i zdrowego drugiego śniadania.

Proszę pamiętać, że przyprowadzacie dzieci i odbieracie od ulicy Eagle (główne wejście do kościoła).

Do zobaczenia na zajęciach.