• Magdalena Slaski

Wiadomość z dnia 20 marca

Witam serdecznie, moi Drodzy Uczniowie, chciałabym abyście dalej kontynuowali naukę niestety nie możemy się zobaczyć w szkole, dlatego też będę Wam zadawała zadania do wykonania. Pierwsze zadanie będzie następujące:

proszę, abyście wykonali projekt, który będzie przedstawiał wszystkie przypadki jakie występują w j. polskim.

Dużo ostatnio powtarzaliśmy niektóre z przypadków. Myślę, że dacie sobie świetnie radę. Jak wykonać ten projekt? Pozostawiam Wam techniczne wykonanie projektu, wiem, że macie świetną fantazję i pięknie wykonujecie wszystkie projekty.... jednak jedno musi być zgodne w każdej Waszej pracy - TREŚĆ. Koniecznie musicie zamieścić nazwy przypadków, skróty, pytania.

Załączam Wam tabelę z przypadkami jako wzór i ściągę:)


Jest wielka prośba do Rodziców,

Drodzy Państwo, wraz z Panią Dyrektor chciałybyśmy się z Państwem spotkać na Zoom. Dosłownie na kilkanaście minut. Czy odpowiadałby Państwu poniedziałek 23 marca o godz. 8 wieczorem? Proszę dać mi znać telefonicznie.

Życzę zdrowia i optymizmu na każdy dzień.

Pozdrawiam

Magda


83 views

Copyright © 2018 Ordon Enterprises LLC. Polska Szkoła Sobotnia przy Parafii Św. Cyryla i Metodego. All rights reserved.