• Dominika Orwat

Untitled

Szanowni Państwo,

Dla tych dzieci, których nie było. Robiliśmy dziś literkę "E" i "U". Mówiliśmy o ulu, pszczołach i miodzie. Po co są w przyrodzie pszczoły, jak powstaje miód i związane z tym słownictwo słownictwo. Poznaliśmy też legendy polskie.

Jako prace domową zadałam dokończenie pisania literek na stronie 12 i 13. Pozostałe ćwiczenia ze stron robiliśmy w szkole.

Na przyszły tydzień w związku z obchodzonym dniem dwujęzyczności proszę aby dzieci na pamięć nauczyły się wierszyka "kto ty jesteś?". Proszę również o to aby dzieci założyły w tym dniu koszulki szkolne.

RELIGIA:

Przypominam o opłacie $20 za książki do religii na przyszły tydzień. Proszę aby dzieci umiały modlitwę "Aniele Boże" z pamięci. Większość już umie. Mówiliśmy o Aniołach Stróżach.

Zapraszam serdecznie wszystkie dzieci na jutrzejsza msze z poświęceniem tornistrów na 11:30am.

Przypominam również o wypełnionych formach na przyszły tydzień.

Serdeczności,

Dominika