• Małgorzata Skrodzki

Projekt - zaproszenie do udziału

Kochani Uczniowie i Szanowni Rodzice.

Zapraszam wszystkich do wzięci audziału w projekcie CPSD. Naszej klasie razem z innymi uczniami klas młodszych (klasy 0-3) przypadł w udziale bardzo wdzięczny temat "Książeczki z naszej domowej półeczki".

Proszę chętne osoby o zgłoszenie się do mnie. Chodzi o zrobienie zdjęć, kiedy wspólnie czytacie, można pochwalić się swoją kolekcją książek, swoimi biblioteczkami, można nagrać krótki filmik, jak rodzice czytają swoim dzieciom lub odwrotnie :) Wiem, że niektórzy przedstawiali inscenizacje do czytanych bajek :) Podzielcie się tym z nami, na pewno będą to wspaniałe i warte obejrzenia rzeczy...kilka nagrań już mam, więc możemy je również wykorzystać, jeśłi oczywiście wyrazicie na to zgodę:)

Liczę na Waszą pomoc i kreatywność :)

45 views

Copyright © 2018 Ordon Enterprises LLC. Polska Szkoła Sobotnia przy Parafii Św. Cyryla i Metodego. All rights reserved.