top of page
  • Writer's pictureMarzena Huba

Praca domowa z religii klasa 6a na 28 października 2023r.

Na ostatnich zajęciach z religii omawialiśmy katechezę" Bogacz i Łazarz".

W domu proszę napisać odpowiedź na pytania 1 i 2 strona 21.

34 views

Recent Posts

See All

Praca domowa dla klasy 6a na 16 grudnia 2023r.

Na następne zajęcia proszę uzupełnić ćwiczenie 6 str.70. Na stronie 85,86 oraz 87 jest tekst o Bożym Narodzeniu. Proszę go przeczytać. Proszę porozmawiać z rodzicami lub dziadkami o tradycjach świątec

Praca domowa z j. plskiego dla klay 6a na 9 grudnia.

Na ostatnich zajęciach omawilismy kolejne rozdziały "W pustyni i w puszczy". Uczniowie opowidali czytankę o Robercie Lewandowskim. Z historii zaczęliśmy omawiać temat 7. Jadwiga i Jagiello" W domu pro

Kommentare


bottom of page