• Marzena Huba

Praca domowa z religii dla klasy 4b na 18 kwietnia 2020r.

Dziekuje serdecznie uczniom, ktorzy wyslali prace domowa na moj e-mail.

1.Na 11 kwietnia prosze przeczytac katecheze 21- Mojzesz i Amalekici-sila modlitwy. Prosze przeczytac trzy rodzaje modlitwy-slowna, myslna, modlitwa gestem. W podrecznikach wypelnijcie cwiczenie- poszukajcie modlitw: Ojcze Nasz, Zdrowas Maryjo, Chwala Ojcu, Rozaniec-wykreslanka.

2. Na 18 kwietnia prosze uzupelnic katecheze 22- powtorzenie wiadomosci , zrobic zdjecie i wyslac na moj e-mail: mhuba2@gmail.com

3. Na Swieta Wielkanocne przeczytajcie z rodzicami katecheze 23- Zmartwychwstanie-Baranek Bozy.


Zycze Panstwu i uczniom Wesolych i zdrowych Swiat Wielkiejnocy.64 views

Recent Posts

See All

Praca domowa na 9 maja.

Pamietajcie ,ze w niedziele 10 maja obchodzimy w USA Dzien Matki, mam nadzieje,ze kazdy z was przygotowal juz jakas mala niespodzianke dla mamy :) ! - Na prace domowa prosze abyscie przeprowadzili i n

Copyright © 2018 Ordon Enterprises LLC. Polska Szkoła Sobotnia przy Parafii Św. Cyryla i Metodego. All rights reserved.