• Małgorzata Skrodzki

Praca domowa z 5 stycznia

Na zajęciach dzieci poznały kolejne literki: Ww oraz Pp.

Troszkę się pobawiliśmy w odgadywanie, jakie przedmioty ukryły się w worku (w) :))

a były tam przedmioty zaczynające się na literki w oraz p właśnie. Dzieci ćwiczyły pisanie po śladzie, w niebieskich ćwiczeniach zrobiliśmy strony 24 i 25 ( dzieci, które nie zdażyły zrobić wszystkiego w klasie-powinny dokończyć pisanie w domu).

Zaczęliśmy też tematykę zimową, choć śniegu brak :) Graliśmy w grę "Ja mam bałwana, kto ma sanki? Ja mam sanki, kto ma łyżwy?" itd.

Praca domowa:

białe ćwiczenia - strony 22 i 23

czytanka "Spacer" strona 23

Na katechezie mówiliśmy o Święcie Trzech Króli - zadanie domowe do tematu lekcji- labirynt, wyciąć naklejkę gwiazdę, nauczyć się modlitwy ''Zdrowaś Mario''.

Miłego tygodnia.