• Małgorzata Skrodzki

Praca domowa z 12 października

Na ostatnich zajęciach dzieci poznawały samogłoskę Ee.

Ćwiczyły pisanie po śladzie, wysłuchały, a później obejrzały bajkę o szewcu i elfach.

Rozmawialiśmy też o tym, jak będzie wyglądało ich ślubowanie. Rozdzieliliśmy role, które roześlę Rodzicom indywidualnie. Proszę, żeby już powoli dzieci uczyły się swoich wersów.

W domu dzieci robią strony 10 i 11 w białych książeczkach oraz uczą się czytać ze strony 11 w książeczce czerwonej.

Na katechezie mówiliśmy o pierwszych ludziach w Raju- Adamie i Ewie oraz o Kainie i Ablu.

proszę uzupełnić zadanie domowe do tematu.

19 października będziemy obchodzić w szkole Dzień Dwujęzyczności- dzieci mogą ubrać się w koszulki obrazujące Polskę lub Amerykę - wszelkie inne akcenty patriotyczne obu krajów mile widziane 🇺🇸🇵🇱

nauka przez zabawę-budujemy sylaby :)