• magdaslaski5

Praca domowa na 9 października

Drodzy Uczniowie, załączam plik z książką i proszę Was o przeczytanie jej do strony 23

(strony są słabo widoczne, ale będzie to 16 slajd pdf ) . Jeśli ktoś chce przeczytać więcej to bardzo proszę. Chcę, abyśmy przeczytali książkę "Mat i świat'' w całości i omówili ją na zajęciach. Myślę, że zrobimy to w ciągu 3 zajęć. Proszę Rodziców o pomoc -gdyby Dzieciaki miały problemy z czytaniem, byłoby zbyt trudno lub długo - proszę o przeczytanie im tego fragmentu i kolejnych na następne zajęcia ( będę podawała ile trzeba przeczytac na poszczególne zajęcia).

Miłej lektury :)

Do zobaczenia w sobotę