• Agnieszka Kumorowska

Praca domowa na 9 maja.

Pamietajcie ,ze w niedziele 10 maja obchodzimy w USA Dzien Matki, mam nadzieje,ze kazdy z was przygotowal juz jakas mala niespodzianke dla mamy :) !

- Na prace domowa prosze abyscie przeprowadzili i napisali wywiad z waszymi mamami- tytul wywiadu:"JAKA BYLA TWOJA MAMA KIEDY BYLA MALA DZIEWCZYNKA''.

Prosze abyscie ulozyli kilka pytan np.( W co lubilas sie najbardziej bawic jak bylas mala dziewczynka / Jaki byl twoj ulubiony przedmiot/subject w szkole / Czy mialas jakies obowiazki w domu?)

Chodzi o to abyscie dowiedzieli sie jak najwiecej o swoich mamusiach, jakie byly w waszym wieku, co lubily, co je interesowalo, jak wygladalo ich dziecinstwo....

- Z gramatyki prosze zrobcie cwiczenia z "CH" ze stron 156-159- sa bardzo latwe ;)

- Przypominam, ze uczyliscie sie czytac czytanke ze str.170 , dziekuje tym dzieciom, ktore pieknie sie nauczyly i wyslaly mi nagranie :) :)

-Prosze aby na najblizsze zajecia kazdy z was wycial z czerwonego papieru (moze byc inny kolor) serce -wielkosci waszej dloni.

Pozdrawiam :)

p.Agnieszka