• Agnieszka Kumorowska

Praca domowa na 8 lutego

Na ostatniej lekcji omawialismy podzial zdan na : pojedyncze , zlozone, proste i rozwiniete.Robilismy cwiczenia ze stron 107-112. Cwiczylismy czytanie na czas - str.115 czytanka.


1.Zrobic cwiczenia 3,5,6 str.110-112 - cwiczeniowka.

2. Opisz w kilku zdaniach swoja ulubiona ksiazke ( zdania musza byc rozwiniete!!!- uczylismy sie na ostatniej lekcji ;) - ( tytul, dlaczego ja wybrales, co cie w niej zaciekawilo, o czym jest...itp) - 6- 10 zdan !!

3. Osoby, ktore nie nauczyly sie czytac fragmentu czytanki z poprzedniej pracy domowej prosze o nauczenie sie tego fragmentu na nadchodzaca lekcje !52 views

Recent Posts

See All

Praca domowa na 9 maja.

Pamietajcie ,ze w niedziele 10 maja obchodzimy w USA Dzien Matki, mam nadzieje,ze kazdy z was przygotowal juz jakas mala niespodzianke dla mamy :) ! - Na prace domowa prosze abyscie przeprowadzili i n

Copyright © 2018 Ordon Enterprises LLC. Polska Szkoła Sobotnia przy Parafii Św. Cyryla i Metodego. All rights reserved.