• Magdalena Slaski

Praca domowa na 6 listopada

Updated: Nov 2, 2021

Proszę napisać w zeszytach co lubisz jeść i pić na :

  1. śniadanie

  2. obiad

  3. kolację

Pamiętajcie o końcówkach Biernika ( kogo? co? ) np. Na śniadanie lubię jeść owsiankę z miodem i jagodami oraz pić sok pomarańczowy.Drodzy Rodzice i Uczniowie ,

nieczęsto możemy uczestniczyć w tak wyjątkowych wydarzeniach, które mają miejsce w naszej dzielnicy i dotyczą sławnych Polaków. 6 listopada o godz. 12:30 odbędzie się odsłonięcie pomnika Tadeusza Kościuszki. Zapraszam do wspólnego uczestnictwa w tej uroczystości. 🇵🇱🇺🇸


44 views

Recent Posts

See All

W sobotę rozpoczeliśmy omawianie nowej lektury - "Mirabelki" Cezarego Harasimowicza. Słuchaliśmy audiobooka z początkowymi stronami książki. Proszę, aby każdy z uczniów przygotował kilka zdań na temat

Historia: ćw. 6 str. 87 ( opis stroju XV wiecznego rycerza) Geografi: Co Ci się bardziej podoba wieś czy miasto? ( 5 zdań)