• kornakkatarzyna

praca domowa na 31 stycznia

Witam serdecznie


1). J.polski Cw. 4 i 5 str.44 2). Przygotuj sie do dialogu z egzaminu Regent / Lote: *I am a neighbor who likes animals. You ask me for help with an animal you have found . You start  the conversation. * I am your friend. You have just received your driver's license. You call me to make some plans to go somewhere . You start the conversation. 3). Geografia Cw. 2 i 3 str. 45 Cw. 1 i 2 str. 47 Powodzenia !

41 views

Recent Posts

See All

Zadanie domowe na 17 maja ( do niedzieli )

WITAM J. polski : 1. Dokoncz tlumaczenie str. 102 Historia: 2. Wykonaj prezentacje/ projekt  ulubionej bitwy polskiej i jej dowodcy lub jednego z powstan polskich i jego dowodcy.  Moze to byc prezenta

zadanie domowe na 8 maja

Dzien dobry ! 1. Cw. 1, 6, 8  str. 71- 73 Przeczytaj jeden artykul opublikowany w wybranym przez ciebie czasopismie. Napisz na jego temat 10 zdan. Nie zapomnij podac, w ktorym czasopismie i kiedy si

praca domowa na 3 kwietnia

Witam j.polski : 1. Czytanie ze zrozumieniem str. 85 w cwiczeniach 2. Cw. 5 str. 68 w cwiczeniach lub Przygotuj przemówienie, które wygłosisz jak prezydent państwa, miasta bądz gubernator w związku z

Copyright © 2018 Ordon Enterprises LLC. Polska Szkoła Sobotnia przy Parafii Św. Cyryla i Metodego. All rights reserved.