top of page
  • Małgorzata Skrodzki

Praca domowa na 3 grudnia

Religia - na katechezie przeszliśmy do lekcji nr 11 - "Z Maryją czekamy na Jezusa" - strony 24 i 25. Dzieci zrobiły adwentowe lappbooki, które jak na pierwszy raz, myślę wyszły im super :)

W domu proszę zrobić zadania 1 i 2 ze strony 25 oraz wrócić do strony 18 i 19 i zrobić powtórzenie wiadomości. Przypominam, że 26 listopada nie ma katechezy w polskiej szkole, więc dzieci mają dwa tygodnie na odrobienie pracy domowej :)


Język polski - proszę zrobić ćwiczenia: 5, 6 i 7 na stronie 20 oraz nauczyć sie pięknie czytać zdania z książki ze strony 16 oraz 19 (Już czytam!)

Bardzo, ale to bardzo proszę, żeby na zajęciach 3 grudnia były obecne wszystkie dzieci - będziemy mieć próbę generalną na niedzielne ślubowanie. Proszę, aby dzieci, które jeszcze nie zapamiętały swoich ról, umiały już wszystko na 3 grudnia. Wszystkim obecnym w sobotę rozdałam togi, które proszę odświeżyć, wyprasować i przygotować na 4 grudnia :) Kokardki możecie odpiąć - będą nowe. Będą też czapeczki.


Przypominam, że 26 listopada nie mamy zajęć z okazji obchodzonego Święta Dziękczynienia. Życzę wszystkim radosnego i rodzinnego świętowania w zdrowiu i wdzięczności.

pani Małgosia

78 views
bottom of page