• Magdalena Slaski

Praca domowa na 28 września

Proszę zrobić ćw. 2 i 3 z zeszytu ćwiczeń ( "ABC") str. 78-79 oraz proszę nauczyć się ładnie czytać wiersz, który wkleiliśmy do zeszytów.

* zadanie dla ambitnych - proszę nauczyć się wiersza na pamięć :)

Życzę udanego tygodnia i zapału do nauki !!!


Drodzy Rodzice, nasze nowe książki są nieco wymagające:) proszę, abyście wypróbowali różne dlugopisy, ołówki, pisaki, mazaki.... mieliśmy dziś na zajęciach problem z pisaniem. Przepraszam za tę niefortunną sytuację i proszę o pomoc... Najlepiej sprawdzały się mazaki Sharpie ( z cienkim zakończeniem ). Proszę o zaopatrzenie Waszych dzieci w takie właśnie pisaki. Ja też będę je mieć na wypadek, gdyby ktoś zapomniał.

Pozdrawiam Magda Slaski


0 views

Copyright © 2018 Ordon Enterprises LLC. Polska Szkoła Sobotnia przy Parafii Św. Cyryla i Metodego. All rights reserved.