• Małgorzata Skrodzki

Praca domowa na 28 stycznia

Religia - rozdział 15. Odnalezienie Pana Jezusa. Zadanie domowe na stronie 35.

Język polski - poznawaliśmy literkę Bb. Dzieci pracując ze szlaczkami przytowywały rękę do pisania litery, rozpoznawały wyrazy ze spółgłoską b na początku, w środku lub na końcu wyrazu. Pięknie wkomponował się nam w sobotnią lekcję wyraz BABCIA :)

Dzieci z okazji święta babć i dziadków opowiadały o nich, przygotowywały dla nich niespodziankę, miały też lekcję muzyki z panem Dominikiem, na której uczyły się piosenki dla dziadka.

zadanie domowe to:

-nauczenie się na następne zajęcia wszystkich dni tygodnia po kolei, po polsku oczywiście

-dzieci, które nie umiały czytać lub te, które były nieobecne w sobotę przygotowują się do czytania na ocenę na 28 stycznia (proszę sprawdzić zadanie z poprzedniego tygodnia)

-proszę uzupełnić pisanie po śladzie i samodzielne litery b (tylko) na str. 26

-proszę też uzupełnić kartkę ksero z literką b (dzieci mają ją w folderach)

-wklejam do wydruku tym, którzy byli nieobecni na ostatnich zajęciach-

Literka-B-nauka-pisania
.jpg
Download JPG • 431KB

Proszę zapoznać się z regulaminem konkursu Być Polakiem. Sporo dzieci w klasie pięknie rysuje - dlatego zachęcam do wzięcia udziału w tym konkursie. W razie pytań jestem do dyspozycji.