• Małgorzata Skrodzki

praca domowa na 25 stycznia

Updated: Jan 22

Religia

*uzupełnić zadania na stronie 37 - narysować zapaloną śwecę - symbol Pana Jezusa, dokończyć zdanie oraz zastaanowić się, co dobrego my możemy zrobić, aby być światłem dla innych :)

(nie wszystkie dzieci znają modlitwę "Zdrowaś Maryjo")

* nauczyć się pięknie czytać opowiadanie "Ulewa" na str. 27 ,

* wykonać ćwiczenia na stronach 26 i 27 w białych książkach,

* dzieci, ktore były nieobecne na zajęciach i te, które nie dokończyły pracy w klasie - dokończyć ćwiczenia na stronach 28-29 w niebieskiej książeczce. Literki Zz oraz Łł.

Jeśli ktoś z Państwa chciałby jeszcze przedłużyć lub wyrobić legitymacje uczniowskie, upoważniające polonijnych uczniów do zniżek podczas pobytu w Polsce - proszę o ściągnięcie ze strony Konsulatu RP wniosku, wypełnienie go i przyniesienie do dyrekcji w najbliższy weekend. Dołączam link.