• Agnieszka Kumorowska

Praca domowa na 25 kwietnia

Wkrotce bedziemy obchodzic Dzien Matki- 10 maja w USA, natomiast w Polsce 26 czerwca. Jest to swieto wszystkich mam ! :) Prosze nie zapomnijcie o swoich mamusiach, pomyslcie juz teraz , jaka niespodzianke mozecie dla nich przygotowac ....(mozna na przyklad zrobic piekna kartke z zyczeniami lub napisac wiersz dla mamy... :)


1. Nauczcie sie czytac opowiadanie pt."Serce Matki"- str.170-171-czytanka.

2. Zrobcie cw.4 i 5 , str.153-154 -cwiczeniowka.

75 views

Recent Posts

See All

Praca domowa na 9 maja.

Pamietajcie ,ze w niedziele 10 maja obchodzimy w USA Dzien Matki, mam nadzieje,ze kazdy z was przygotowal juz jakas mala niespodzianke dla mamy :) ! - Na prace domowa prosze abyscie przeprowadzili i n

Copyright © 2018 Ordon Enterprises LLC. Polska Szkoła Sobotnia przy Parafii Św. Cyryla i Metodego. All rights reserved.