top of page
  • Małgorzata Skrodzki

Praca domowa na 24 września

Witam serdecznie wszystkie Pierwszaki i ich Rodziców.

Pierwsze zajęcia za nami!

Miło było poznać wszystkich Uczniów - mam nadzieję, że to będzie dobry rok dla nas wszystkich :)


W domu proszę pomóc dzieciom dokończyć ćwiczenia 1 i 2 na stronie 6 oraz poćwiczyć pisanie litery Aa w liniaturze.


Proszę pamiętać, żeby do szkoły wszystkie dzieci przynosiły PODPISANE: książkę, ćwiczenia i zeszyt oraz wszystkie potrzebne przybory szkolne w piórniku (zatemperowane ołówki, klej, nożyczki, kredki). Proszę też, aby każde każde dziecko miało w plecaku folder i zdrowe drugie śniadanie.Proszę też pamiętać o wypełnieniu dokumentów i przyniesieniu ich na następne zajęcia.

Życzę wszystkim milego tygodnia.

pani Małgosia69 views
bottom of page