• Magdalena Slaski

Praca domowa na 22 października

W sobotę rozdałam uczniom mapę, która nie jest mapą, jak sami uczniowie zauważyli :) Pracowaliśmy z nią pod koniec zajęć. Bardzo proszę, abyście raz jeszcze po nią sięgneli i znaleźli następujące rzeczy:

- polskie tradycje

- polskie potrawy

- sławnych ludzi

Proszę je wypisać do zeszytu. Będziemy się dzielić wiedzą podczas zajęć:)


Bardzo proszę również napisać kilka zdań ( 3- 5) o wybranym polskim mieście - jest ich wiele na maszej mapie- nie mapie :)


Jeślii chodzi o zadania z religii to proszę o robienie prac domowych, które są pod daną lekcją.
64 views

Recent Posts

See All

Jako kontynuacja naszej pracy w klasie bardzo proszę napisać 10 zdań z czasownikami, które są wklejone do Waszych zeszytów. Wybierzcie takie czasowniki, które najbardziej Wam odpowiadają. Proszę pamię