• magdaslaski5

Praca domowa na 2 października

1. Bardzo proszę zrobić ćw. 2 str. 38 (podręcznik) Jeśli ktoś już ma to zrobione - proszę o przepisanie tych zdań do zeszytu. Dodatkowo proszę o napisanie pytań do każdego zdania np. a) Czy Eryk jest dobrym synem?/ Jakim synem jest Eryk? ( jedno pytanie do każdego punktu od a do j) Proszę pytania zapisać w zeszycie.


2. Na stronie 39 jest POWTÓRZENIE ( dół strony zaznaczony na niebiesko). Proszę o napisanie pytań do podkreślonych zdań ( wzór jest w książce)


3. Chętni robią ćwiczenie nr 5 str. 39 :)


Proszę pamiętać o rozpoczęciu zajęć z religii - 2 października przychodzimy na godz. 9:30.Nie wszyscy uczniowie przynoszą książki, bez których nie jest możliwa dobra, efektywna praca :(

Drodzy Rodzice proszę o dopilnowanie, aby Wasze Pociechy przynosiły książki na każde zajęcia.

Proszę również mieć ze sobą historię i geografię. Zaczynamy zajęcia z tych dwóch przedmiotów. Cena książek "Geografia 6" - $23 ( proszę o załączenie kopert z pieniędzmi)


Do zobaczenia w sobotę :)

Pani Magda


83 views

Recent Posts

See All

W sobotę rozpoczeliśmy omawianie nowej lektury - "Mirabelki" Cezarego Harasimowicza. Słuchaliśmy audiobooka z początkowymi stronami książki. Proszę, aby każdy z uczniów przygotował kilka zdań na temat

Historia: ćw. 6 str. 87 ( opis stroju XV wiecznego rycerza) Geografi: Co Ci się bardziej podoba wieś czy miasto? ( 5 zdań)