• magdaslaski5

Praca domowa na 2 października

1. Bardzo proszę zrobić ćw. 2 str. 38 (podręcznik) Jeśli ktoś już ma to zrobione - proszę o przepisanie tych zdań do zeszytu. Dodatkowo proszę o napisanie pytań do każdego zdania np. a) Czy Eryk jest dobrym synem?/ Jakim synem jest Eryk? ( jedno pytanie do każdego punktu od a do j) Proszę pytania zapisać w zeszycie.

2. Na stronie 39 jest POWTÓRZENIE ( dół strony zaznaczony na niebiesko). Proszę o napisanie pytań do podkreślonych zdań ( wzór jest w książce)

3. Chętni robią ćwiczenie nr 5 str. 39 :)

Proszę pamiętać o rozpoczęciu zajęć z religii - 2 października przychodzimy na godz. 9:30.

Nie wszyscy uczniowie przynoszą książki, bez których nie jest możliwa dobra, efektywna praca :(

Drodzy Rodzice proszę o dopilnowanie, aby Wasze Pociechy przynosiły książki na każde zajęcia.

Proszę również mieć ze sobą historię i geografię. Zaczynamy zajęcia z tych dwóch przedmiotów. Cena książek "Geografia 6" - $23 ( proszę o załączenie kopert z pieniędzmi)

Do zobaczenia w sobotę :)

Pani Magda