• Małgorzata Skrodzki

Praca domowa na 2 kwietnia

Updated: Mar 29

* Podczas ostatnichch zajęć zakończyliśmy omawianie lektury "O psie, który jeździł koleją", dzieci dokończyły lekturniki (za chwilę ruszymy z kolejną lekturą - będzie to "Detektyw Pozytywka" Grzegorza Kasdepke).

* W podręczniku zaczęliśmy pracę od strony 84 - tekstem "Nasza rodzinna tradycja". Niestety doszliśmy tylko do strony 89 i trzeba było już wychodzić do kościoła na naukę rekolekcyjną dla dzieci.

Bardzo proszę, aby jako zadanie domowe dokończyć ten rozdział w domu, więc zadania do strony 92.

* Przypominam też o naszym tradycyjnym konkursie na najpiękniejszą palmę wielkanocną (proszę o jej podpisanie, jeśli ktoś zdecyduje się na udział w konkursie, do czego oczywiście zachęcam) oraz o naszym kiermaszu wielkanocnym.

* 1 kwietnia - zachęcam do udziału w szkolnej Drodze Krzyżowej po Mszy o godzinie 7 pm - uczniowe proszeni o przyjście w szkolnych koszulkach.

* 9 kwietnia - zrobimy w klasie symboliczne śniadanie wielkanocne pod koniec zajęć

* 23 kwietnia - wracamy do szkoły (odpracowujemy odwołane z powodu śniegu zajęcia).

Życzę wszystkim miłego tygodnia.

pani Małgosia