• Agnieszka Kumorowska

Praca domowa na 16 listopada.

Na ostatnich zajeciach uczylismy sie o Swiecie Niepodleglosci 11 listopada. Omawialismy czytanke ze str. 61. Z gramatyki poznalismy stopniowanie przymiotnikow oraz przypomnielismy sobie zasady pisowni wielka litera. Przerobilismy cwiczenia ze stron 46-48 oraz 51 i 53. Dzieci oddaly zeszyty do sprawdzenia.


1. Zrobic cwiczenia : cw.4 str.49. / cw.3 str.51/ cw.4 str.52 - cwiczeniowka.


2. Przeczytac cala legende pt. “ O Stworzeniu Podhala” i nauczyc sie czytac tylko fragment na czas - str.51.48 views

Recent Posts

See All

Praca domowa na 9 maja.

Pamietajcie ,ze w niedziele 10 maja obchodzimy w USA Dzien Matki, mam nadzieje,ze kazdy z was przygotowal juz jakas mala niespodzianke dla mamy :) ! - Na prace domowa prosze abyscie przeprowadzili i n

Copyright © 2018 Ordon Enterprises LLC. Polska Szkoła Sobotnia przy Parafii Św. Cyryla i Metodego. All rights reserved.