• Marzena Huba

Praca domowa na 14 listopada 2020r. dla klasy 3b, grupa A.

14 listopada bedziemy swietowac Dzien Szkoly oraz bedziemy spiewac hymn Polski. Prosze ubac koszulki szkolne oraz przypmniec sobie slowa hymnu polskiego.

1.W "podreczniku prosze przeczytac tekst " A to pech" strona 62,63.

2. Prosze uzupelnic strone 63 i 64.Prosze zrobic cwiczenie 1oraz 2 strona 64,65.

Prosze przygotowac sie do dyktanda: Zbieramy kasztany. Robimy w nich dziurki i wtedy je mozna nawlekac na sznurki. Zbieramy zoledzie, bierzemy patyki, a potem juz mozna z nich robic ludziki.