top of page
  • Małgorzata Skrodzki

Praca domowa na 10 grudnia

Religia - w ubiegłym tygodniu zaczęliśmy już II część naszej książki - Adwent i Boże Narodzenie. Na ostatniej katechezie dzieci poznały historię Św. Mikołaja, biskupa z Miry oraz wykonały projekt. W domu proszę uzupełnić zadanie na stronie 23. Kilkoro uczniów nie odrobiło ostatniego zadania domowego - proszę uzupełnić na najbliższą katechezę.

do posłuchania wspólnie w domu cudna piosenka

https://youtu.be/fP3WUndUq9IJęzyk polski - proszę dokończyć pisanie nowo poznanych liter - Zz oraz Ii - strona 22 w ćwiczeniach oraz zrobić ćwiczenie 2/22.


Gratuluję dzieciom pięknego występu podczas uroczystości ślubowania i pasowania na uczniów naszej szkoły. Dziękuję jeszcze raz rodzicom za pomoc w przygotowaniu i dopilnowaniu dzieci.

Brawo.


Kiermasz Bożonarodzeniowy - zapraszamy też do wsparcia naszego szkolnego kiermaszu - chętnych rodziców proszę o przyniesienie na kiermasz domowego ciasta (ciastek lub innych wypieków) lub ozdób świątecznych.

Wszystkich natomiast zapraszamy na zakupy :) 10 i 17 grudnia po zajęciach.


59 views
bottom of page