• Agnieszka Kumorowska

Praca domowa kl 4 -grupa B -na 12 grudnia.

  1. Naucz sie czytac wiersz pt.'' Wieczor Wigilijny"- str.92 czytanka.

  2. Powtorz nazwy miesiecy - str.108

  3. Napisz jak wyglada wieczor wigilijny w twoim domu.

53 views

Recent Posts

See All

Praca domowa dla grupy 2 na 30 stycznia

Proszę zrobić ćwiczenia w książce z ćwiczeniami: 5/ 169 8/171 4/173 Załączam pdf dla Mai :) Jeśli nie będziesz mogła wydrukować. Nic nie szkodzi, wpisz wszystko do zeszytu. Hasła krzyżówki również. Hi

Grupa A - praca domowa z 23 stycznia

Na zajęciach dzieci poznały kolejny dwuznak - dż. Ćwiczyły odróżnianie pisowni i dźwięków „dż” oraz „drz”. Skończyliśmy też naszą pierwszą lekturę! „Drzewo życzeń” przeczytane, lekturniki uzupełnione,

Copyright © 2018 Ordon Enterprises LLC. Polska Szkoła Sobotnia przy Parafii Św. Cyryla i Metodego. All rights reserved.