• Malgorzata Dziekonska

Praca domowa grupa A i B

geografia

-ćw.2 str.31

-ćw.3,4 str.33


historia

Kto jeszcze nie oddał pracy domowej (Bohaterowie Niepodległej-

Marszałek Józef Piłsudski )proszę o dostarczenie.


Drodzy uczniowie przypominam o projekcie,, DAR SERCA",który organizowany jest w naszej szkole każdego roku.Jest to piękna akcja ,która pomaga spełnić marzenia dzieci z domu dziecka. Bardzo często tym marzeniem jest zwykła bluza,,sukiennka, sweterek , spodnie ,kurtka czy buty. Zachęcam wszystkich do wzięcia udziału w tym pięknym projekcie.Kto jest zainteresowany można juz przynosić,, dary",Bardzo prosimy aby były to rzeczy nowe, ponieważ mają to być świąteczne prezenty dla dzieci.Z góry dziękuję za okazane wsparcie.

78 views

Recent Posts

See All

Praca domowa dla grupy 2 na 30 stycznia

Proszę zrobić ćwiczenia w książce z ćwiczeniami: 5/ 169 8/171 4/173 Załączam pdf dla Mai :) Jeśli nie będziesz mogła wydrukować. Nic nie szkodzi, wpisz wszystko do zeszytu. Hasła krzyżówki również. Hi

Grupa A - praca domowa z 23 stycznia

Na zajęciach dzieci poznały kolejny dwuznak - dż. Ćwiczyły odróżnianie pisowni i dźwięków „dż” oraz „drz”. Skończyliśmy też naszą pierwszą lekturę! „Drzewo życzeń” przeczytane, lekturniki uzupełnione,

Copyright © 2018 Ordon Enterprises LLC. Polska Szkoła Sobotnia przy Parafii Św. Cyryla i Metodego. All rights reserved.