• Malgorzata Dziekonska

-ćw.3,4 str.33

historia

Kto jeszcze nie oddał pracy domowej (Bohaterowie Niepodległej-

Marszałek Józef Piłsudski )proszę o dostarczenie.

Drodzy uczniowie przypominam o projekcie,, DAR SERCA",który organizowany jest w naszej szkole każdego roku.Jest to piękna akcja ,która pomaga spełnić marzenia dzieci z domu dziecka. Bardzo często tym marzeniem jest zwykła bluza,,sukiennka, sweterek , spodnie ,kurtka czy buty. Zachęcam wszystkich do wzięcia udziału w tym pięknym projekcie.Kto jest zainteresowany można juz przynosić,, dary",Bardzo prosimy aby były to rzeczy nowe, ponieważ mają to być świąteczne prezenty dla dzieci.Z góry dziękuję za okazane wsparcie.