• Marzena Huba

Praca domowa dla klasy XI na 15 pazdziernika 2021r.

1. Prosze przeczytac informacje w ksiazce do geografii Sladami polskich tworcow- Kazimierz Przerwa Tetmajer, strona 99 i100. Prosze uzupelnic strone 101- podrecznik do geografii.Prosze przyniesc ksiazki do geografii. 2. Prosze przeprowadzic wywiad z rodzicami - Czy j. polski I polska kultura sa dla nich wazne? Informacje otrzymane od rodzicow prosze zapisac w zeszycie. Za tydzien prosze przyjsc w koszulkach szkolnych.

Pozdrawiam

p. Marzena


35 views

Recent Posts

See All

Prosze przeczytac tekst Smialo o milosci strona 45, 46. Prosze zrobic cwiczenie 2 strona 48. Prosze uzupelnic wiadomosci Dwudziestolecie Miedzywojenne strony 55, 56,57. Do zobaczenia w piatek Pozdrawi

1.Prosze przeczytac tekst W swiecie trosk I radosci zwyklych ludzi str 38. Prosze przeczytac fr. Nocy I dni strona 39 I 40. 2. Pisemnie prosze zrobic cw. II str. 41 oraz 5 strona 42. 3. Prosze prznies