top of page
  • Writer's pictureMarzena Huba

Praca domowa dla klasy 6a na 4 listopada 2023r.

Na dzisiejszych zajęciach omawialiśmy tekst " Pamiętajmy o zmarłych". Z gramatyki omawialiśmy " rz" wymienne, niewymienne i w zakończeniach arz, erz.

  1. W domu proszę uzupełnić ćwiczenie 6,7 oraz dokończyć 8-Proszę ułożyć zdania z sześcioma wyrazami z ramkami-str.55.

  2. Za tydzień będziemy pisać dyktando- ćwiczenie 2 str. 51. -Droga Ciociu-Chcę Ci powiedzieć.....itd....

  3. Proszę również, aby uczniowie przeczytali tekst czytanki " Chłopiec z pociągu" str. 57,58. Proszę uzupełnić ćwiczenie 2 str. 58,59.

Kochani rodzice przypominamy, że termin składania wniosków na legitymację szkolną upływa 30 listopada. Na stronie szkolnej umieszczone są formy do wydruku. Proszę pamiętać, że forma powinna być wypełniona drukowanymi literami. W razie pytań, prosimy wysyłać esemesy do p. Alicji Grygiel-347-405-1720.


Życzę Państwu miłego weekendu

Pani Marzena
36 views

Recent Posts

See All

Praca domowa dla klasy 6a na 16 grudnia 2023r.

Na następne zajęcia proszę uzupełnić ćwiczenie 6 str.70. Na stronie 85,86 oraz 87 jest tekst o Bożym Narodzeniu. Proszę go przeczytać. Proszę porozmawiać z rodzicami lub dziadkami o tradycjach świątec

Praca domowa z j. plskiego dla klay 6a na 9 grudnia.

Na ostatnich zajęciach omawilismy kolejne rozdziały "W pustyni i w puszczy". Uczniowie opowidali czytankę o Robercie Lewandowskim. Z historii zaczęliśmy omawiać temat 7. Jadwiga i Jagiello" W domu pro

Comments


bottom of page