top of page
  • Writer's pictureMarzena Huba

Praca domowa dla klasy 6a na 28 października 2023r.

Dziękuję wszystkim uczniom biorącym udział w konkursie "Dzień Dwujęzyczności".


Na ostatnich zajęciach powtarzaliśmy ćwiczenia z zaimkami wskazującymi strona 46.

  1. W domu proszę uzupełnić ćwiczenie 3,4,5,6 strona 47.

  2. Proszę przeczytać tekst " Pamiętajmy o zmarłych". str. 49,50.

  3. Ustnie - proszę nauczyć się odpowiadać na pytania pod tekstem.

Wkrótce zaczniemy omawiać lekturę " W pustyni i w puszczy" H. Sienkiewicza. Ogromna prośba, aby Pasństwo kupili, wypożyczyli lub poszukali bezpłatnej wersji na internecie. Proszę, aby uczniowie rozpoczęli czytanie lektury.

Pozdrawiam serdecznie

Pani Marzena


43 views

Recent Posts

See All

Na ostatnich zajęciach omawilismy kolejne rozdziały "W pustyni i w puszczy". Uczniowie opowidali czytankę o Robercie Lewandowskim. Z historii zaczęliśmy omawiać temat 7. Jadwiga i Jagiello" W domu pro

bottom of page