• Marzena Huba

Praca domowa dla klasy 4b na 6 listopada 2021r.

Na ostatnich zajeciach omawialismy II rozdzial Akademii Pana Kleksa. Omawialismy legende O Bramce z kluska, Rozpoczelismy omawiac liczbe mnoga strona 27. 1. Na nastepne zajecia prosze przeczytac tekst legendy O stworzeniu Podhala. Prosze cwiczyc czytanie na czas strona 51. 2. Prosze przyniesc zeszyty z dyktandem. Bedziemy pisac kolejne dyktando: Gorale mieszkaja w gorach. Sa silni I odwazni. Lubia tanczyc, spiewac, i grac na instrumentach. Goralki haftuja i maluja na szkle strona 54. 3. Prosze uzupelnic cwiczenie 3, 4 oraz 6 strony 29 i 30. 4. Prosze czytac 3 rozdzial Akademii Pana Kleksa.

Do zobaczenia za tydzien p. Marzena

26 views

Recent Posts

See All

Praca domowa dla klasy 4b na 20 listopada 2021r.

Prosze przeczytac tekst czytanki " Andrzejkowe wrozby" strona 73. Prosze uzupelnic strone 74 cw. 1. Prosze przygotowac sie do dyktanda strona 75. Prosze przyniesc zeszyty do dyktand. W cwiczeniach pro

Praca domow na 13 listopada 2021r., dla klasy 4b.

1.Prosze przeczytac 4 I 5 rozdzial Akademii Pana Kleksa. 2. Prosze ulozyc 5 zdan z nastepujacymi wyrazami: gora, roza, wrozka, olowek, krolewicz. 3. Dwa tygdnie temu omawialismy Swieto Wszystkich Swie