• Marzena Huba

Praca domowa dla klasy 4b na 6 listopada 2021r.

Na ostatnich zajeciach omawialismy II rozdzial Akademii Pana Kleksa. Omawialismy legende O Bramce z kluska, Rozpoczelismy omawiac liczbe mnoga strona 27. 1. Na nastepne zajecia prosze przeczytac tekst legendy O stworzeniu Podhala. Prosze cwiczyc czytanie na czas strona 51. 2. Prosze przyniesc zeszyty z dyktandem. Bedziemy pisac kolejne dyktando: Gorale mieszkaja w gorach. Sa silni I odwazni. Lubia tanczyc, spiewac, i grac na instrumentach. Goralki haftuja i maluja na szkle strona 54. 3. Prosze uzupelnic cwiczenie 3, 4 oraz 6 strony 29 i 30. 4. Prosze czytac 3 rozdzial Akademii Pana Kleksa.

Do zobaczenia za tydzien p. Marzena

26 views

Recent Posts

See All

Prosze przeczytac tekst czytanki Dziewczynka z zapalkami. Pod tekstem jest dyktando prosze sie przygotowac. Prosze uzupelnic cwiczenie 1 strona 104 Noworoczne postanowienia oraz 9 strona 55 w cwiczeni

Dzien dobry Panstwu, Przesylam prace domowa na 11 grudnia 2021r. 1. Na ostatnich zajeciach pisalismy dyktando oraz omawialismy czytanke o Sw. Mikolaju oraz cwiczylismy czytanie na czas. Pisalismy lis