• Marzena Huba

Praca domowa dla klasy 4b na 6 listopada 2021r.

Na ostatnich zajeciach omawialismy II rozdzial Akademii Pana Kleksa. Omawialismy legende O Bramce z kluska, Rozpoczelismy omawiac liczbe mnoga strona 27.

1. Na nastepne zajecia prosze przeczytac tekst legendy O stworzeniu Podhala. Prosze cwiczyc czytanie na czas strona 51.

2. Prosze przyniesc zeszyty z dyktandem. Bedziemy pisac kolejne dyktando: Gorale mieszkaja w gorach. Sa silni I odwazni. Lubia tanczyc, spiewac, i grac na instrumentach. Goralki haftuja i maluja na szkle strona 54.

3. Prosze uzupelnic cwiczenie 3, 4 oraz 6 strony 29 i 30.

4. Prosze czytac 3 rozdzial Akademii Pana Kleksa.


Do zobaczenia za tydzien

p. Marzena

3 views

Recent Posts

See All

zadanie domowe na 3 grudnia

j.polski a).cw. 7- 11 str. 30 w cwiczeniach b).cw. 1 i 2 str. 52-53 w podreczniku c). Za co jestes najbardziej wdzięczny/na ? Napisz kilka zdań. historia a).Przecztaj caly material do lekcji ,, Polacy