• Marzena Huba

Praca domowa dla klasy 4b na 23 pazdziernika 2021r.

1.Na dzisiejszych zajeciach poznalismy legende o Poznanskich koziolkach. 2.Uczylismy sie pisac plan wydarzen. 3.Poznalismy zabytki miasta Poznan. 4. Z gramatyki rozpoczelismy powtorzenie wiadomosci o rzeczowniku oraz rodzajach rzeczownika 5. Wykonalismy cwiczenia zwiazane z Dniem Dwujezycznosci. Kto nie dokonczyl projektow poswieconych Dniowi Dwujezycznosci , prosze dokonczyc I przyniesc do szkoly. W domu prosze nauczyc sie czytac tekst czytanki Czarcia Lapa strona 39,40. Prosze przygotowac sie do dyktanda strona 42- Lublin to duze I stare miasto....W ksiazce do gramatyki prosze uzupelnic strone 22 I 23. Pozdrawiam serdecznie p. Marzena


27 views

Recent Posts

See All

Praca domowa dla klasy 4b na 20 listopada 2021r.

Prosze przeczytac tekst czytanki " Andrzejkowe wrozby" strona 73. Prosze uzupelnic strone 74 cw. 1. Prosze przygotowac sie do dyktanda strona 75. Prosze przyniesc zeszyty do dyktand. W cwiczeniach pro

Praca domow na 13 listopada 2021r., dla klasy 4b.

1.Prosze przeczytac 4 I 5 rozdzial Akademii Pana Kleksa. 2. Prosze ulozyc 5 zdan z nastepujacymi wyrazami: gora, roza, wrozka, olowek, krolewicz. 3. Dwa tygdnie temu omawialismy Swieto Wszystkich Swie

Praca domowa dla klasy 4b na 6 listopada 2021r.

Na ostatnich zajeciach omawialismy II rozdzial Akademii Pana Kleksa. Omawialismy legende O Bramce z kluska, Rozpoczelismy omawiac liczbe mnoga strona 27. 1. Na nastepne zajecia prosze przeczytac tek