• Marzena Huba

Praca domowa dla klasy 4b na 23 pazdziernika 2021r.

1.Na dzisiejszych zajeciach poznalismy legende o Poznanskich koziolkach. 2.Uczylismy sie pisac plan wydarzen. 3.Poznalismy zabytki miasta Poznan. 4. Z gramatyki rozpoczelismy powtorzenie wiadomosci o rzeczowniku oraz rodzajach rzeczownika 5. Wykonalismy cwiczenia zwiazane z Dniem Dwujezycznosci. Kto nie dokonczyl projektow poswieconych Dniowi Dwujezycznosci , prosze dokonczyc I przyniesc do szkoly. W domu prosze nauczyc sie czytac tekst czytanki Czarcia Lapa strona 39,40. Prosze przygotowac sie do dyktanda strona 42- Lublin to duze I stare miasto....W ksiazce do gramatyki prosze uzupelnic strone 22 I 23. Pozdrawiam serdecznie p. Marzena


27 views

Recent Posts

See All

Prosze przeczytac tekst czytanki Dziewczynka z zapalkami. Pod tekstem jest dyktando prosze sie przygotowac. Prosze uzupelnic cwiczenie 1 strona 104 Noworoczne postanowienia oraz 9 strona 55 w cwiczeni

Dzien dobry Panstwu, Przesylam prace domowa na 11 grudnia 2021r. 1. Na ostatnich zajeciach pisalismy dyktando oraz omawialismy czytanke o Sw. Mikolaju oraz cwiczylismy czytanie na czas. Pisalismy lis