• Marzena Huba

Praca domowa dla klasy 3b na 9 maja 2020r.

Dziekuje za wykonanie pieknych prac na ostatnim zoomie.

1. Prosze przeczytac tekst czytanki Dzien Matki strona 187, 188.

2. Napisz, co nalezy do twoich obowiazkow i jak sie z nich wywiazujesz. Prosze napisac kilka zdan.

3. W podreczniku mamy Deser dla Mamy-brzoswinie z serkiem orzechowym. Pomyslcie, co wasze mamusia lubia na deser i sprobujcie narysowac i napisac przepis na ten deser. Omowimy je na zoomie. Mozecie wczesniej wyslac je na moj e-mail.

4. Nauczcie sie czytac tekst wiersza Dzien Matki strona 190.

5. W cwiczeniach prosze uzupelnic cwiczenie 1 na stronie 121.

PROJEKTY:

a.

Centrala Polskich Szkol organizuje projekty dotyczace naucznia online. Zachecam do udzialu w tym projekcie. Uczniowie moga przeczytac ksiazeczke i namalowac rysunek ilustrujacy przeczytana ksiazeczke. Moga rowniez samodzielnie napisac swoja ksiazeczke na podstawie przeczytanej historyjki . Wlasnorecznie napisana ksiazeczke mozna zilustrowac. Mozna rowniez nagrac krociutki filmik.

b. Mamy ogromna prosbe do wszystkich ucznoiw. Prosze narysowac laurki, kartki podziekowania dla strazakow, policjantow, sprzedawcow, ksiezy, sluzby zdrowia. Przeslemy je do tych wspanialych osob. Projekty i kartki prosze wysylac na moj e-mail.

Zycze Panstwu i Wam kochani uczniowie milego weekendu


0 views

Copyright © 2018 Ordon Enterprises LLC. Polska Szkoła Sobotnia przy Parafii Św. Cyryla i Metodego. All rights reserved.