• Marzena Huba

Praca domowa dla klasy 3b na 31 pazdziernika , grupa A

  1. Na ostatnich zajeciach wykonalismy projekt dotyczacy Dnia Dwujezycznosci. Dziekuja uczniom, ktorzy ubrali koszulki szkolne. Uczylismy sie spiewac piosenke - Jestem Polka i Polakiem. Prosze nauczyc sie slow pierwszej zwrotki i refrenu.

  2. W podreczniku "W szkole i w domu" cz. 2. prosze nauczyc sie czytac tekst Bal kapeluszowy strona 13-14. Pisemnie w zeszycie prosze wykonac cwiczenie 2 strona 16. Zeszyty uczniow powinny byc w szeroka linie.

  3. Prosze nauczyc sie pisac nastepujace wyrazy: czapka, czapeczka, helm, strazak, chusteczka, kapelusz.


Ogloszenie dla klasy 3b - 23 pazdziernika, w piatek odbedzie sie zebranie rodzicow, ktorych dzieci przystepuja do Pierwszej Komunii Swietej. Zebranie odbedzie sie po mszy o godzinie 7. Obecnosc rodzica, opiekuna jest obowiazkowa. Serdecznie zapraszamy .

21 views

Recent Posts

See All

Praca domowa na 29 stycznia 2021r. , grupa B

1. Proszę napisać dzieje Jacka Soplicy- księdza Robaka( minimum 15 zdań). 2. Proszę przeczytać tekst Gdzie rozgrywają się wydarzenia? strona 85. W zeszycie proszę napisać streszczenie tego tekstu. 3

Copyright © 2018 Ordon Enterprises LLC. Polska Szkoła Sobotnia przy Parafii Św. Cyryla i Metodego. All rights reserved.