• Marzena Huba

Praca domowa dla klasy 3b na 19 października2019r.

W sobote bedziemy swietowac  w naszej szkole  Dzien Dwujezycznosci. Motywem przewodnim bedzie przyblizenie ucznim Parków Narodowych. Nasza klasa ma przygotować kolaż i informacje o Narodowym Parku Białowieskim.

Proszę aby każdy uczeń namalował na kartce z bloku rysunkowego przynajmniej jedno zwierzątko zyjące w Parku Bialowieskim  oraz jedną roslinę lub drzewo tam występujące. Proszę aby rysunki byly kolorowe. Prosze rownież napisać kilka ciekawostek o Narodowym Parku Białowieskim ( mozna opisać namalowane zwierzątko lub roslinę). W klasie będziemy tworzyc wspolny kolaż wykorzystujac przyniesione materialy.

Prosze pamietac aby ubrac szkolne koszulki. Prosze rowniez przypomniec sobie slowa piosnki "Jestem Polka I Polakiem" oraz "Trzy wazne slowa".

0 views

Copyright © 2018 Ordon Enterprises LLC. Polska Szkoła Sobotnia przy Parafii Św. Cyryla i Metodego. All rights reserved.