• Marzena Huba

Praca domowa dla klasy 3b na 19 października2019r.

W sobote bedziemy swietowac  w naszej szkole  Dzien Dwujezycznosci. Motywem przewodnim bedzie przyblizenie ucznim Parków Narodowych. Nasza klasa ma przygotować kolaż i informacje o Narodowym Parku Białowieskim.

Proszę aby każdy uczeń namalował na kartce z bloku rysunkowego przynajmniej jedno zwierzątko zyjące w Parku Bialowieskim  oraz jedną roslinę lub drzewo tam występujące. Proszę aby rysunki byly kolorowe. Prosze rownież napisać kilka ciekawostek o Narodowym Parku Białowieskim ( mozna opisać namalowane zwierzątko lub roslinę). W klasie będziemy tworzyc wspolny kolaż wykorzystujac przyniesione materialy.

Prosze pamietac aby ubrac szkolne koszulki. Prosze rowniez przypomniec sobie slowa piosnki "Jestem Polka I Polakiem" oraz "Trzy wazne slowa".

50 views

Recent Posts

See All

Praca domowa dla klasy 3b na 9 maja 2020r.

Dziekuje za wykonanie pieknych prac na ostatnim zoomie. 1. Prosze przeczytac tekst czytanki Dzien Matki strona 187, 188. 2. Napisz, co nalezy do twoich obowiazkow i jak sie z nich wywiazujesz. Prosze

Praca domowa dla klasy 3b na 11 kwietnia 2020r.

Witam wszystkich serdecznie: 1.Proszę uczniów, ktorzy nie przysłali mi zdjęć , lub rysunków swoich ulubionych zwierzątek o wysłanie na mój e-mail. Proszę również napisać kilka zdań opisujących to zwi

Praca domowa dla klasy 3b na 14 marca 2020r.

1.Prosze przeczytac tekst Chce pospac dluzej strona 149. 2. Prosze przygotowac ustne odpowiedzi do pytan pod tekstem- strona 150. 3. Kto nie dokonczyl cwiczen o liczebniku to prosze dokonczyc strona 1

Copyright © 2018 Ordon Enterprises LLC. Polska Szkoła Sobotnia przy Parafii Św. Cyryla i Metodego. All rights reserved.