• Marzena Huba

Praca domowa dla klasy 3b na 14 grudnia 2019r.

Na ostatnich zajeciach czytalismy tekst czytanki "Ten radosny wieczor". Pisalismy list do Sw. Mikolaja. Rozpoczelismy nauke ortografii z "o" wymiennym strona 108,109. 1. W domu prosze nauczyc sie czytac tekst czytanki" Czyz nasza nie jest najpiekniejsza?"strona 83 2. Pisemnie prosze w zeszycie zrobic cwiczenie 4 strona 85- Mamy w klasie swierkowe drzewko....Prosze narysowac choinke w zeszycie. 3. Prosze uzupelnic cwiczenie 5 i 6 w cwiczeniach strona 110. Podczas Wigilii bedziemy malowac ciasteczka. Bedziemy miec lukier. Prosze przyniesc inne elementy, ktorymi bedziemy malowac ciasteczka.Prosze uczniow aby ubrali sie odswietnie. Moga przyniesc czapki mikolajkowe lub inne opaski swiateczne. Pozdrawiam Do zobaczenia w sobote

0 views

Copyright © 2018 Ordon Enterprises LLC. Polska Szkoła Sobotnia przy Parafii Św. Cyryla i Metodego. All rights reserved.