• Marzena Huba

Praca domowa dla klasy 3b na 11 kwietnia 2020r.

Witam wszystkich serdecznie: 1.Proszę uczniów, ktorzy nie przysłali mi zdjęć , lub rysunków swoich ulubionych zwierzątek o wysłanie na mój e-mail. Proszę również napisać kilka zdań opisujących to zwierzątko. 2. Omawiliśmy pisownię z „ó”niewymiennym . Proszę zrobić zdjęcie ćwiczenia 2 strona 112.( tylko Ci uczniowie, którzy jeszcze nie wysłali). 3 . Na 11 kwietnia proszę przeczytać czytankę „ Wielkanocny dzwon” strona 165. Rodzicom opowiedzcie treść czytanki oraz pomyślcie nad ćwiczeniem 2 i 3 pod czytanką strona 166. 4. Zbliżają się święta Wielkanocy proszę porozmawiajcie z rodzicami i napiszcie na moj e-mail odpowiedź do ćwiczenia 4 a,b i c strona 166. Możecie zrobić rysunek Waszego stołu Wielkanocnego lub koszyczka, który przygotujecie z rodzicami. 5. Odpowiedź na ćwiczenie 4 proszę wysłac po świetach. Każda klasa spotyka sie na zoomie co dwa tygodnie. Nasze następne spotkanie na zoomie będzie po naszej przerwie świątecznej ( 11 i 18 kwietnia). Pozdrawiam serdecznie Życze miłego weekendu58 views

Recent Posts

See All

Praca domowa dla klasy 3b na 9 maja 2020r.

Dziekuje za wykonanie pieknych prac na ostatnim zoomie. 1. Prosze przeczytac tekst czytanki Dzien Matki strona 187, 188. 2. Napisz, co nalezy do twoich obowiazkow i jak sie z nich wywiazujesz. Prosze

Praca domowa dla klasy 3b na 14 marca 2020r.

1.Prosze przeczytac tekst Chce pospac dluzej strona 149. 2. Prosze przygotowac ustne odpowiedzi do pytan pod tekstem- strona 150. 3. Kto nie dokonczyl cwiczen o liczebniku to prosze dokonczyc strona 1

Praca domowa dla klasy 3b na 7 marca 2020r.

Na ostatnich zajeciach omawialismy tekst czytanki "Droga Olu".Omawialismy podsumowanie o rzeczowniku, przymiotniku i czasowniku strona 100 i 101. 1. Prosze dokonzyc cwiczenie 3 strona 101. 2. Prosze p

Copyright © 2018 Ordon Enterprises LLC. Polska Szkoła Sobotnia przy Parafii Św. Cyryla i Metodego. All rights reserved.