• Marzena Huba

Praca domowa dla klasy 3b , grupa B na 24 pazdziernika

W tym tygodniu bedziemy swietowac Dzien Dwujezycznosci. Prosze aby uczniowie ubrali koszulki szkolne lub z symbolami narodowymi Polski. Prosze rowniez aby przyniesli mazaki, kredki, biale kartki-blok rysunkowy. Fajnie by bylo gdyby uczniowie przypomnieli sobie slowa piosenki -Jestem Polka i Polakiem..

1. W podreczniku "W szkole i w domu" cz. 2. prosze nauczyc sie czytac tekst Bal kapeluszowy strona 13-14. Pisemnie w zeszycie prosze wykonac cwiczenie 2 strona 16. Zeszyty uczniow powinny byc w szeroka linie.

2. Prosze nauczyc sie pisac nastepujace wyrazy: czapka, czapeczka, helm, strazak, chusteczka, kapelusz.

Ogloszenie dla klasy 3b - 23 pazdziernika, w piatek odbedzie sie zebranie rodzicow, ktorych dzieci przystepuja do Pierwszej Komunii Swietej. Zebranie odbedzie sie po mszy o godzinie 7. Obecnosc rodzica, opiekuna jest obowiazkowa. Serdecznie zapraszamy .