• Marzena Huba

Praca domowa dla klasy 3b , grupa B na 21 listopada 2020r.

1.Prosze przeczytac tekst Golab i sroka strona 72,73. Prosze zakreslic wlasciwa odpowiedz na stronie 73,74.

Na ostatnich zajeciach uczylismy sie o samogloskach i spolgloskach oraz cwiczylismy podzial wyrazow na gloski i litery.

2. Prosze podzielic nastepujace wyrazy na gloski i litery: rzeczka, lod, corka,kozlatko, liscie, pazdziernik;

przyklad:wyraz wrzesien: gloski w-rz-e-si-e-n ilosc glosek 6, litery- w-r-z-s-i-e-n ilosc liter 8

3. Prosze pocwiczyc pisownie tych zdan-dyktando: Justyna stawiala swoje ulubione ksiazki na polce obok lozka. Przed zasnieciem mama czyta jej krotki fragment, a pozniej Justyna moze ogladac roznobarwne ilustracje.

4. Prosze pamietac o teatrzyku, wyslalam tekst esemesem.

Pozdrawiam serdecznie i zycze milego tygodnia