• Marzena Huba

Praca domowa dla klasy 10 na 19 maja 2020

W ten piatek mamy zakonczenie roku szkolnego o godzinie 6:30 na zoomie. Kody przesle w piatek. Zapraszam serdecznie rodzicow do uczestniczenia w naszym zakonczeniu.

Witam klase 10-praca dla uczniow, ktorzy nie wyslali wszystkich prac domowych.

1.Prosze uczniow, ktorzy nie wyslali swojej mapy marzen o przeslanie do wtorku na moj e-mail lub esemesem.

2. Prosze rowniez o wyslanie pracy pisemnej przynajmniej 10 zdan- Zawod, ktory cenie w czasach epidemii lub Kim chcialabym byc w przyszlosci i dlaczego?

3. Z geografii -prosze opisac czym charakteryzuja sie Gorale, mozna wykonac projekt -narysowac mape, zaznaczyc na niej Zakopane, region Karpcki, Tatry, zaznaczyc sasiadow Polski

4. Z historii- do wybotu napisac - swiety Jan Pawel II- nasz kochany papiez- najwybitniejszy Polak- co o nim wiesz, co wiesz o jego nauczaniu? Dzisiaj mija setna rocznica urodzin papieza.

Mozna rowniez napisac kim byl Jozef Pilsudski?

Prace prosze przeslac do srody, najpozniej do czwartku.