• Marzena Huba

Praca domowa dla klasy 10 na 18 października 2019r.


W piatek bedziemy swietowac  w naszej szkole  Dzien Dwujezycznosci. Motywem przewodnim beda informacje dotyczace parkow narodowych. Nasza klasa ma przygotowac kolaz i informacje o Narodowym Parku Tatrzanskim.

Prosze aby kazdy uczen namalowal na kartce z bloku rysunkowego charakterystyczne element wystepujace w Narodowym Parku Tatrzanskim ( moze to byc zwierze  zyjace  w Parku Tarzanskim  lub  rosliny )  tam wystepujace. Prosze aby rysunki byly kolorowe.  Mozna  rowniez wydrukowac kolorowe ilustracje. Prosze rowniez napisac kilka ciekawostek o Narodowym Parku Tatrzanskim (np.  mozna opisac namalowane zwierzeta  lub rosliny). W klase bedziemy tworzyc wspolny kolaz wykorzystujac przyniesione materialy.

Prosze pamietac aby ubrac szkolne koszulki. Prosze rowniez przypomniec sobie slowa piosnki  "Trzy wazne slowa".

Pozdrawiam zyczac milego weekendu

p. Marzena

31 views

Recent Posts

See All

Praca domowa dla klasy 10 na 19 maja 2020

W ten piatek mamy zakonczenie roku szkolnego o godzinie 6:30 na zoomie. Kody przesle w piatek. Zapraszam serdecznie rodzicow do uczestniczenia w naszym zakonczeniu. Witam klase 10-praca dla uczniow,

Praca domowa dla klasy 10 na 11 kwietnia 2020r.

Witam klasę 10. 1.Praca domowa dla grupy pierwszej na 11 kwietnia 2020r. ( zoom z 27 marca). Proszę uczniów , którzy nie wysłali ćwiczeń 5 i 6 strona 205. Ćwiczenie 6 proszę napisać zdania w zeszyc

Praca domowa dla klasy 10 na 13 mrca 2020r.

1. Prosze przeczytac Fascynacje mlodopolskich poetow strona 206. 2. Prosze przeczytac wiersze strona 207, 208 oraz 209. 3. Pisemnie prosze przygotowac cwiczenie 1 strona 210. 4. Prosze przyniesc ksiaz

Copyright © 2018 Ordon Enterprises LLC. Polska Szkoła Sobotnia przy Parafii Św. Cyryla i Metodego. All rights reserved.