• Marzena Huba

Praca domowa dla klasy 10 na 18 października 2019r.


W piatek bedziemy swietowac  w naszej szkole  Dzien Dwujezycznosci. Motywem przewodnim beda informacje dotyczace parkow narodowych. Nasza klasa ma przygotowac kolaz i informacje o Narodowym Parku Tatrzanskim.

Prosze aby kazdy uczen namalowal na kartce z bloku rysunkowego charakterystyczne element wystepujace w Narodowym Parku Tatrzanskim ( moze to byc zwierze  zyjace  w Parku Tarzanskim  lub  rosliny )  tam wystepujace. Prosze aby rysunki byly kolorowe.  Mozna  rowniez wydrukowac kolorowe ilustracje. Prosze rowniez napisac kilka ciekawostek o Narodowym Parku Tatrzanskim (np.  mozna opisac namalowane zwierzeta  lub rosliny). W klase bedziemy tworzyc wspolny kolaz wykorzystujac przyniesione materialy.

Prosze pamietac aby ubrac szkolne koszulki. Prosze rowniez przypomniec sobie slowa piosnki  "Trzy wazne slowa".

Pozdrawiam zyczac milego weekendu

p. Marzena

0 views

Copyright © 2018 Ordon Enterprises LLC. Polska Szkoła Sobotnia przy Parafii Św. Cyryla i Metodego. All rights reserved.