Copyright © 2018 Ordon Enterprises LLC. Polska Szkoła Sobotnia przy Parafii Św. Cyryla i Metodego. All rights reserved.

  • Marzena Huba

Praca domowa dla klasy 10 na 18 października 2019r.


W piatek bedziemy swietowac  w naszej szkole  Dzien Dwujezycznosci. Motywem przewodnim beda informacje dotyczace parkow narodowych. Nasza klasa ma przygotowac kolaz i informacje o Narodowym Parku Tatrzanskim.

Prosze aby kazdy uczen namalowal na kartce z bloku rysunkowego charakterystyczne element wystepujace w Narodowym Parku Tatrzanskim ( moze to byc zwierze  zyjace  w Parku Tarzanskim  lub  rosliny )  tam wystepujace. Prosze aby rysunki byly kolorowe.  Mozna  rowniez wydrukowac kolorowe ilustracje. Prosze rowniez napisac kilka ciekawostek o Narodowym Parku Tatrzanskim (np.  mozna opisac namalowane zwierzeta  lub rosliny). W klase bedziemy tworzyc wspolny kolaz wykorzystujac przyniesione materialy.

Prosze pamietac aby ubrac szkolne koszulki. Prosze rowniez przypomniec sobie slowa piosnki  "Trzy wazne slowa".

Pozdrawiam zyczac milego weekendu

p. Marzena

30 views