• Marzena Huba

Praca domowa dla klasy 10 na 13 listopada 2020, grupa A

1. Zaczelismy omawiac lekture "Kamienie na szaniec"A. Kaminskiego. Prosze przeczytac kolejne dwa rozdziay: W burzy i we mgle" oraz W sluzbie malego sabotazu.

Kamienie na szaniec- Szkola podstawowa nr 2 w Lukowie. Prosze uzupelnic karty pracy rozdzial 2 i 3.

2. Prosze przeczytac informacje o romantyzmie strona 12, 13, 14,15( podrecznik). Pisemnie prosze wykonac cwiczenie II i III. strona 18,19. W zeszycie prosze wykonac cwiczenie 3 strona 20.

Do zobaczenia za dwa tygodnie